Mentoren

Schooljaar 2017-2018

          naam + email adres @rscollege.nl

7A      Kim Kersten - kkersten@
7B      Alma Feddema & Jurian Reckman - @afeddema  jmreckman@
7C      Mathijs Prins & Ellen Jasper - mprins@ ejasper@
7D      Judith Bruijns - jbruijns@
7F       Hassane Chejjar & Claartje de Geus - hchejjar@ cdegeus@
7G      Bert Lambrechts & Jet Zurné - blambrechts@ jzurne@
7H      Ellen van Liere - evanliere@

8A      Bart Noort - bnoort@
8B      Shanty de Visser- sdevisser@
8C      Maaike de Groot - mdegroot@
8D      Harmke Schaap - hschaap@
8F       Judith van Maanen - jvanmaanen@
8G      Joost Lengkeek - jlengkeek@

9A      Hinke Brinkman - hbrinkman@
9M      Jurriën Schiff & Eline van der Linde - jschiff@ evanderlinde@
9B      Thijs van der Linde - tvanderlinde@
9C      Emma Verspeek - everspeek@
9D      Marc Herbermann - mherbermann@
9F       Marijtje Disseldorp - mdisseldorp@
9G      Joost Lengkeek - jlengkeek@

10A     Rens Diender - rdiender@
10M     Liz Mulder - lmulder@
10h1    Eloy Bruins - lbruins@
10h2    Kelly Simon & Maarten Ruijgrok - ksimon@ mruijgrok@
10h3    Femke Brockhus & Hendrik Maryns - fbrockhus@ hmaryns@
10v1    Maarten Bos - mbos@
10v2    Inge Deutekom - ideutekom@ (vervanging)

11h1    Martine van Santen - mvansanten@
11h2    Kasper Korting - kkorting@
11h3    Liesbeth Belloni - lbelloni@
11v1    Torsten Geerlings - tgeerlings@

12h1   Selma Groot - sgroot@
12h2   Rik Zwaanswijk - rzwaanswijk@
12h3   Marjolein Hogewoning - mhogewoning@
12v1   Paul Jan van der Knaap - pjvanderknaap@
12v2   Carmen van Vught - cvanvught@

 

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

kunstreis

+leren

vrij waterland

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten

engelandlaan 2
2034 na haarlem
ziek? 023 540 34 17
verzuim@rscollege.nl
algemeen 023 536 13 78
info@rscollege.nl
routebeschrijving

aanmelden nieuwsbrief

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

kunstreis

+leren

vrij waterland

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten