Dronkers Lijst 2013

23 november 2013 - De Dronkers Lijst van Schoolprestaties is weer gepubliceerd en onze school heeft wederom bijzonder goed gepresteerd. We zijn zelfs de enige school in Nederland met twee tienen op de lijst!

De Dronkers Lijst van Schoolprestaties 2013 vindt u hier. Onze school komt twee maal op de lijst van beste scholen voor en scoorde als enige school in Nederland een 10 voor Havo, een 10 voor Mavo en een 8,5 voor Vwo. We zijn bijzonder trots op deze prestatie. De volledige lijst voor de regio Kennemerland kunt u opzoeken op de website van de Volkskrant.

 

 

Meer nieuws

+actueel

"learn to change the world" part 1

+actueel

"learn to change the world" part 2

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten

engelandlaan 2
2034 na haarlem
ziek? 023 540 34 17
verzuim@rscollege.nl
algemeen 023 536 13 78
info@rscollege.nl
routebeschrijving

aanmelden nieuwsbrief

+actueel

"learn to change the world" part 1

+actueel

"learn to change the world" part 2

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten