Rudolf Steiner College

6 juli 2012 - Onze school krijgt een nieuwe naam. Voortaan nu heten wij het Rudolf Steiner College. Vanaf het nieuwe schooljaar staat hij op de gevel. En nu al op de nieuwe site.

 

Geachte ouders, verzorgers,

Onze school krijgt een nieuwe naam. Vanaf komend schooljaar heten wij het Rudolf Steiner College. Met deze naamsverandering willen we meer onderscheid aanbrengen tussen de basisschool, die nog steeds Rudolf Steinerschool heet, en onze vrijeschool voor voortgezet onderwijs.

In principe verandert er afgezien van de naam niet veel. We bieden nog steeds hetzelfde onderwijs, waarbij we onze leerlingen graag meer meegeven dan alleen een volwaardig diploma. We inspireren ze graag om al het mogelijke uit zichzelf te halen. ‘Leren plus’ noemen we dat. ‘Leren plus’ komt ook terug in onze vernieuwde website. Hier vindt u de meest uitgebreide en actuele informatie over onze school.

Het Rudolf Steiner College. Een mooie naam voor een geweldige school. Net als wij zult u er snel aan gewend zijn. Ik wens u en uw kind(eren) een fijne vakantie en straks een prachtig nieuw schooljaar.

Met vriendelijke groet,

Jos Reckman - Rector

 

 

Meer nieuws

+actueel

"learn to change the world" part 1

+actueel

"learn to change the world" part 2

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten

engelandlaan 2
2034 na haarlem
ziek? 023 540 34 17
verzuim@rscollege.nl
algemeen 023 536 13 78
info@rscollege.nl
routebeschrijving

aanmelden nieuwsbrief

+actueel

"learn to change the world" part 1

+actueel

"learn to change the world" part 2

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten