VO-markt drukbezocht

27 november 2012 - Ook dit jaar nam onze school weer deel aan de VO-markt. De belangstelling was enorm, veel ouders en leerlingen vonden hun weg naar onze stand om meer te horen over het vrijeschool onderwijs.

Het lijkt wel alsof er ieder jaar meer bezoekers komen want de belangstelling was overweldigend. Ouders en leerlingen die op zoek zijn naar uitstekend onderwijs waarin ruimte is voor meer dan alleen leren, konden donderdagavond 22 november 2012 hun vragen over de vrijeschool stellen aan docenten, leidinggevenden en vooral aan onze leerlingen!

De VO-markt is maar een heel klein voorproefje van wat onze school te bieden heeft. Als je écht wilt weten hoe het hier is, kom dan naar de Open Dag op zaterdag 26 januari 2013, of de Open Lesmiddag op 6 februari 2013.

Voor meer informatie zie de onze Open Dag pagina.

VOmarkt01_utx.jpg  VOmarkt06_t36.jpg
VOmarkt02_TnZ.jpg  VOmarkt04_v3p.jpg
VOmarkt03_FGf.jpg 

 

 

 

Meer nieuws

+actueel

"learn to change the world" part 1

+actueel

"learn to change the world" part 2

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten

engelandlaan 2
2034 na haarlem
ziek? 023 540 34 17
verzuim@rscollege.nl
algemeen 023 536 13 78
info@rscollege.nl
routebeschrijving

aanmelden nieuwsbrief

+actueel

"learn to change the world" part 1

+actueel

"learn to change the world" part 2

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+leren

kooruitvoering

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten