Mentoren

Schooljaar 2018-2019

          naam + email adres @rscollege.nl

7A      Rens Diender - rdiender@
7B      Tijmen Wierema - twierema@
7C      Ellen Jasper - ejasper@
7D      Rinske Koster - rkoster@
7F       Maartje de Boer / Nina van Amstel - mdeboer@ nvanamstel@
7G      Sven Burger - sburger@

8A      Kim Kersten - kkersten@
8B      Alma Feddema & Jurian Reckman - @afeddema  jmreckman@
8C      Mathijs Prins - mprins@
8D      Judith Bruijns - jbruijns@
8F       Hassane Chejjar & Claartje de Geus - hchejjar@ cdegeus@
8G      Bert Lambrechts & Jet Zurné - blambrechts@ jzurne@
8H      Ellen van Liere - evanliere@

9A      Bart Noort - bnoort@
9B      Shanty de Visser / Theo Tamis - sdevisser@ ttamis@
9C      Maaike de Groot - mdegroot@
9D      Harmke Schaap - hschaap@
9F       Marc Herbermann - mherbermann@
9G      Joost Lengkeek - jlengkeek@

10A      Hinke Brinkman / Victor de Weerd - hbrinkman@ vdeweerd@
10M      Jurriën Schiff & Eline van der Linde - jschiff@ evanderlinde@
10h1     Selma Groot - sgroot@
10h2     Emma Verspeek - everspeek@
10h3     Marina Besselink - mbesselink@
10v1     Frithjof de Zwart - fdezwart@
10v2     Marjolein Hogewoning - mhogewoning@

11h1    Eloy Bruins - ebruins@
11h2    Kelly Simon - ksimon@
11h3    Femke Brockhus & Hendrik Maryns - fbrockhus@ hmaryns@
11h4    Rik Zwaanswijk - rzwaanswijk@
11v1    Maarten Bos - mbos@
11v2    Inge Deutekom - ideutekom@

12h1    Martine van Santen - mvansanten@
12h2    Kasper Korting - kkorting@
12h3    Liesbeth Belloni - lbelloni@
12v1    Torsten Geerlings - tgeerlings@


 

 

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+actueel

"learn to change the world"

+leren

kooruitvoering

+leren

vrij waterland

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten

engelandlaan 2
2034 na haarlem
ziek? 023 540 34 17
verzuim@rscollege.nl
algemeen 023 536 13 78
info@rscollege.nl
routebeschrijving

aanmelden nieuwsbrief

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+actueel

"learn to change the world"

+leren

kooruitvoering

+leren

vrij waterland

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten