Roosterwijzigingen

Maandag 20 januari

Start nieuw rooster en nieuwe periode
Toetsweek eindexamenklassen op de Engelandlaan; graag stil zijn tijdens het 3e t/m 6e uur; alvast bedankt!
Afwezig: Janine
7A – 8.30-12.00 uur: wilgen knotten
7C – 6e uur Janine vervalt
7D – 5e uur Janine vervalt; Holden in T103 ipv 6e uur
8D: kantinedienst TP: Sofia, Zef, Sara
8D – 6e uur Mathijs in T001
9D – 4e uur Janine vervalt; keramiek 11.10-12.50 uur
10P – 3e uur jurian in T108
10P – 4e uur jan paul in T104, bart v Z in T002
10v1: pleindienst EL: Berit, Jesse
10v2: kantinedienst EL: Joep, Siep
11h1 – 4e uur Gijs in T001
11h3 – 3e uur Gijs in T001
11h – vandaag 5e uur wis-B ipv biologie (6e wel bio); geruild met dinsdag
11h – 5e uur Tijmen in E014
11h – 6e uur michiel in E016
11v – 5e uur michiel in E016

Dinsdag 21 januari

Toetsweek eindexamenklassen op de Engelandlaan; graag stil zijn tijdens het 3e t/m 6e uur; alvast bedankt!
Afwezig:

8D: kantinedienst TP: Sofia, Zef, Sara
8D – 5e uur Mathijs in E004
8G – 3e uur Kim in T104, 4e uur Hassane in T003 (elke week)
9A – 6e uur Nederlands van Danielle

9D – periode start vandaag om 9.15 uur

9F – 3e uur Nina in T110, 4e uur Kim in T104 (elke week)
9G – vandaag 6e uur economie in T104, filosofie naar woensdag ipv economie
10P – 3e uur gs van Yvette in E008
10P1 – 4e uur gijs in E114
10v1: pleindienst EL: Berit, Jesse
10v2: kantinedienst EL: Joep, Siep
10v – vandaag 4e uur Torsten in E006 ipv donderdag (geruild met natuurkunde)
11h – 3e en 4e uur Michiel in T101
11h – 4e uur Anne-Marie in T103 (elke week)
11h – 5e uur Sander in E014 ipv wis-B (geruild met maandag)

Woensdag 22 januari

Toetsweek eindexamenklassen op de Engelandlaan; graag stil zijn tijdens het 3e t/m 6e uur; alvast bedankt!
Klassen 7 en 8: les over mediawijsheid in periodetijd
Afwezig: Bianca
8C – 5e uur Mathijs in T002, 6e uur Nina in T001
8D: kantinedienst TP: Sofia, Zef, Sara
8D – 3e uur tiny in T108, 4e uur Floor in T106
9G – vandaag 5e uur filosofie in T106 (geruild met gisteren)
10P – 4e uur Tiny in T108
10v1: pleindienst EL: Berit, Jesse
10v2: kantinedienst EL: Joep, Siep
11h – 3e uur judith in E008
11h3 – 4e uur koor, 6e uur Mathijs in E009
11v1 – periode vervalt
11v – 4e uur michiel in E109