Roosterwijzigingen

Vrijdag 15 juni
Alle lessen na 12.00 uur vervallen!
8C – 4e uur Mathijs in DU11
8D – 4e uur Rinske vervalt
8F: kantinedienst DU: Denne, Kasper, Hugo
8F – 4e uur Joost in DU03
8G – 3e uur Joost in DU03
9C – 3e en 4e uur textiel van Ine
10v2 – 3e uur Engels bij tijmen in E008 (4e uur gewoon ellen)
10h1: pleindienst EL: Josefien, Finn
10v2: kantinedienst EL: Emma, Rozemarijn
10hv – periode textiel van Carmen vervalt (Lea is er gewoon)
11h1 – 3e uur Ellen in E116
11h3 – gym in e005


Maandag 18 juni
Deze klassen zijn op kamp: 7A, 7D, 7F, 9B, 9C, 9D, 9F, 9G
Afwezig: Eline, Kim K, Rens, Judith B, Marjolein P, Hassane, Claartje de G, Marc, Kelly, Linde, Maartje, Maaike, Marc, Marijtje, Nina, Sven, Sandra, Thijs, Yvette, Jan Paul
7C - 5e uur Nina vervalt
7F - 5e en 6e uur beeldend bij Ellen
7G - 3e en 4e uur gym van Kasper ipv eline
7G - 7e uur Hassane vervalt
7H - 5e uur Hassane vervalt
8A - 6e uur Kim vervalt
8B – 4e uur … in B01
8C - 8e uur Hassane vervalt
8D - 3e uur Engels van  in DU12
8F - 3e en 4e uur beeldend van eloy i.p.v. Marijtje
8F: kantinedienst DU: Natalie, Merlijn, Zora Jolie
8G - 5e en 6e uur gym vervallen, 7e en 8e uur metaal vervallen (hamertje 5e en 6e uur afmaken!)
10h1: pleindienst EL: Alicia, Jan
10v1 - 5e en 6e uur Thijs vervallen;5e uur muziek in E002 i.p.v. 8e uur
10v2: kantinedienst EL: Suzelotte, Maas
10v2 - 5e en 6e uur Engels in E116 i.p.v. vrijdag; vrijdag beeldend, maandag 8e uur geen engels
10vNGT - 8e uur Loes in E114 i.p.v. 9e uur
10v - 9e uur Jan Paul vervalt
11h1 - gym vervalt
10h - 7e uur jan paul vervalt
10v - 9e uur jan paul vervalt
11h - 4e uur Marc vervalt
11h - 5e uur economie van Sahar
11h - 3e uur ak van Harmke ipv yvette
11v- 6e uur Yvette vervalt
11v - 4e uur economie van Sahar i.p.v jan paul



Dinsdag 19 juni
Deze klassen zijn op kamp: 7A, 7D, 7F, 9B, 9C, 9D, 9F, 9G
Afwezig: Eline, Kim K, Rens, Judith B, Marjolein P, Hassane, Claartje de G, Marc, Kelly, Linde, Maartje, Maaike, Marc, Marijtje, Nina, Sven, Sandra, Thijs, Yvette, Jan Paul
7C - 7e uur Marjolein vervalt
7F - 4e uur Alma vervalt; Marjolein in DU05 ipv 8e uur
7G - 3e uur Alma vervalt; Janine in DU12 i.p.v. 5e uur
7H - periode vrij, 3e en 4e uur beeldend van Eloy i.p.v. Marijtje in E103, 5e uur gewoon iduna, 6e en 7e uur MAreke in DU01 (textielgroep), daarna vrij
8A - 8e uur Rens vervalt
8B - 3e uur Engels vervalt; 2e en 3e uur periode in B04, 1e uur vrij
8B - 6e uur proefwekr Frans bij Osman in b03
8C - 3e en 4e uur tuin, daarna vrij
8F - 5e uur ... in DU03 i.p.v. Hassane
8F: kantinedienst DU: Natalie, Merlijn, Zora Jolie
8G - 3e uurmuziek van maarten in DU05
9m - 6e uur Kim vervalt
9A - 7e uur Rens en 8e en 9e uur Eline vervallen
10h1: pleindienst EL: Alicia, Jan
h10h - 3e uur MArc vervalt
10h2 - 7e uur Kelly vervalt
10hv - 8e en 9e uur Maaike vervallen
10v1 - 5e en 6e uur Kelly vervallen
10v2 - 5e en 6e uur rekentoets in ict
10v2: kantinedienst EL: Suzelotte, Maas
11hv - 5e en 6e uur MAaike en Marijtje vervallen
11h - 7e uur yvette vervalt
11v - 8e uur Yvette vervalt

 

 

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+actueel

"learn to change the world"

+leren

kooruitvoering

+leren

vrij waterland

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten

engelandlaan 2
2034 na haarlem
ziek? 023 540 34 17
verzuim@rscollege.nl
algemeen 023 536 13 78
info@rscollege.nl
routebeschrijving

aanmelden nieuwsbrief

+rsc

vrijeschool iets voor uw kind?

+actueel

"learn to change the world"

+leren

kooruitvoering

+leren

vrij waterland

+punten

samenwerken

+leren

kunst en ambachten